10 Hrywien 2020 Państwowa Służba...
10 Hrywien 2020 Państwowa Służba...

10 Hrywien 2020 Państwowa Służba Graniczna Ukrainy

Awers: Powyżej - godło państwowe Ukrainy, pod którym widnieje napis „УКРАЇНА" w centrum - godło Państwowej Służby Granicznej Ukrainy; na dole „10 / ГРИВЕНb / 2020”; gałęzie stylizowane: Laurel , Viburnum . W lewym dolnym rogu logo Mennicy Narodowej Banku Ukrainy.

Rewers: U góry napis „ДЕРЖАВА / ПРИКОРДОННА / СЛУЖБА УКРАЇНИ” (Państwo / Granica / Służba Ukrainy), pod którym znajduje się zarys mapy Ukrainy, poniżej symboliczny posterunek graniczny, po prawej i lewej stronie - kompozycje symbolizujące działalność Państwowej Służby Granicznej w powietrzu, na lądzie i na morzu.

Jakość
  • Mennicza (UNC)
UA3_2020#639
8,50 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szczegóły produktu

Kraj
Ukraina
Rok wydania
2020
Nominał
10 ₴ - Hrywna ukraińska
Mennica
Mennica Ukraińska, Kijów, Ukraina
Rant
Ząbkowany
Stop
Miedź-Nikiel-Cynk (Cu-Ni-ZN)
Nakład
1 000 000
Orientacja
Medal alignment ↑O↑
Kształt
Okrągły
Średnica
30 mm
Waga
12,4 g
Obręcz
Podniesiona. Bez zdobień. Obie strony
Data wydania
2020
Data ostatniej emisji
2020
Grading
bez gradingu
Wartość nominalna
10
Waluta
Hrywna

Dedykowany specjalnemu organowi ścigania, którego zadaniem jest zapewnienie nienaruszalności granicy państwowej i ochrona suwerennych praw Ukrainy w strefie przyległej oraz wyłącznej (morskiej) strefie ekonomicznej. Jednym z zadań Państwowej Służby Granicznej Ukrainy jest współpraca z Siłami Zbrojnymi Ukrainy i innymi formacjami wojskowymi w odpieraniu inwazji lub ataku na terytorium Ukrainy sił zbrojnych innego państwa lub grupy państw.

Autentyczność i zdjęcia.

Wszystkie nasze produkty są autentyczne i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z europejskimi dostawcami działającymi od lat na rynku numizmatycznym. Podstawą w sprawdzaniu autentyczności monet jest pomiar ich wagi, średnicy, porównanie ich z katalogami internetowymi i fizycznymi. 

Zdjęcia produktów w naszym sklepie są zdjęciami poglądowymi. Istotną informacją odnośnie ich wyglądu jest ich jakość. Istnieje jednak możliwość poproszenia o dosłanie zdjęcia konkretnej monety lub akcesoria. W tym celu najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając "Akceptuję" lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.