Zależy nam aby nasze produkty trafiały jak najszybciej do naszych Klientów. Z tego powodu zamówienia złożone przed godziną 13:00 są wysyłane tego samego dnia. Dotyczy to dni roboczych bez świąt i weekendów. Zamówienia składane w te dni wysyłane są w najbliższy dzień roboczy.

Wyjątkiem są artykuły, przy których widnieje informacja o możliwym wydłużeniu czasu wysyłki.

Oferujemy możliwość dostawy naszych produktów na dwa sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z wysyłki do wybranego paczkomatu, a drugim z usługi kurierskiej na wybrany adres. Należy jednak pamiętać, że wybierając płatność za pobraniem możliwe jest skorzystanie wyłącznie z usług kuriera. Ceny przesyłek na terenie Polski wynoszą:

- Paczkomat InPost - 9,99 zł

- Przesyłka kurierska pobraniowa - 12,99 zł

Płatności w naszym sklepie mogą być realizowane za pomocą https://www.przelewy24.pl/ lub za pobraniem.

Serwis Przelewy24 posługuje się standardem Payment Card Industry Data Security Standard, który spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa płatności w sieci opracowane przez Master Card i VISA. Są one również wykorzystywane przez tak renomowane marki jak American Express, Discover Card i JCB. Ten operator płatności funkcjonuje na rynku polskim i globalnym już od wielu lat współpracując z małymi jak i wielkimi firmami. To wzbudziło

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając "Akceptuję" lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.