• -12%
Awers monety 2 Hrywny 2020 Władimir Korecki
Rewers monety 2 Hrywny 2020 Władimir Korecki

2 Hrywny 2020 Władimir Korecki

Awers: powyżej herb Ukrainy; po lewej stronie napis „НАЦІОНАЛЬНИЙ” , po prawej napis „БАНК УКРАЇНИ”, legenda „2/ ГРИВНІ” znajduje się poniżej herbu; w centrum napis „POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA”; po lewej rok emisji – „2020”, poniżej znak mennicy Wytwórni Banknotów NBU; poniżej, wizerunki rąk i młotka, które symbolizują proces wydawania orzeczeń sądowych. 

Rewers: na tle globusa symbolizującego działalność międzynarodową Koreckiego widnieje jego portret; pod portretem napis „ВОЛОДИМИР/ КОРЕЦЬКИЙ”, po lewej  portretu rok jego urodzin i śmierci „1890/1984”; legenda: „УКРАЇНСЬКИЙ ВЧЕНИЙ-ЮРИСТ СУДДЯ МІЖНАРОДНОГО СУДУ ООН” (ukraiński naukowiec i prawnik – sędzia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości ONZ).

UA3_2020#644
Obecnie brak na stanie
7,48 zł 8,50 zł -12%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 8,50 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Dedykowana ukraińskiemu prawnikowi międzynarodowemu, który brał czynny udział w przygotowaniu Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i wielu innych ważnych międzynarodowych dokumentów prawnych, naukowcowi, historykowi prawa, specjalistce w zakresie prawa prywatnego międzynarodowego i ogólnej historii państwa i prawa, akademiku ZSRR Wołodymyr Mychajłowycz Korecki.

Szczegóły produktu

Rodzaj dystrybucji
Produkt numizmatyczny
Kraj
Ukraina
Rok wydania
2020
Nominał
2 ₴ - Hrywna ukraińska
Mennica
Mennica Ukraińska, Kijów, Ukraina
Rant
Ząbkowany
Stop
Nowe srebro
Nakład
30 000
Orientacja
Medal alignment ↑O↑
Kształt
Okrągły
Średnica
31 mm
Waga
12,8 g
Obręcz
Podniesiona. Bez zdobień. Obie strony
Data wydania
2020
Data ostatniej emisji
2020
Grading
bez gradingu
Wartość nominalna
2
Waluta
Hrywna

Autentyczność i zdjęcia.

Wszystkie nasze produkty są autentyczne i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z europejskimi dostawcami działającymi od lat na rynku numizmatycznym. Podstawą w sprawdzaniu autentyczności monet jest pomiar ich wagi, średnicy, porównanie ich z katalogami internetowymi i fizycznymi. 

Zdjęcia produktów w naszym sklepie są zdjęciami poglądowymi. Istotną informacją odnośnie ich wyglądu jest ich jakość. Istnieje jednak możliwość poproszenia o dosłanie zdjęcia konkretnej monety lub akcesoria. W tym celu najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego.

Recenzje (0)

Brak recenzji

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając "Akceptuję" lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.