Przekładki Do Albumów Na Monety

Przekładki są stosowane w klaserach kolekcjonerskich. Pomagają nie tylko w zachowaniu porządku, ale i zabezpieczają przedmioty trzymane w albumach. Karty występują w różnych rozmiarach by być dostosowanymi do różnych systemów. Jeśli planujesz zakup akcesoriów z różnych firm dobrze jest sprawdzić czy będą one kompatybilne.

Warto korzystać z akcesoriów sprawdzonych firm, których produkty są najwyżej jakości. Zminimalizuje to ryzyko niszczenia się elementów kolekcji. Należy wybierać takie przedmioty, które są chemicznie obojętnie. Dzięki temu nie zareagują z przedmiotami, z którymi się stykają i ich nie zniszczą. Takiej pewności nie ma kupując akcesoria nieznanego pochodzenia.

Przekładki do albumów

Przekładki do albumów Importa 1643/1644 - 10 sztuk

Importa
#1566
19,00 zł
10 sztuk przekładek do albumów. Pasują idealnie do takich albumów jak na przykład Importa MH20 i Mammoet. - Kolor - do wyboru czarne lub czerwone. Opakowanie zawiera 10 przekładek w wybranym kolorze.
Przekładki do albumów

Przekładki do albumów Importa 0802/0803 - 10 sztuk

Importa
#1565
18,00 zł
10 sztuk kolorowych przekładek do albumów firmy Importa. Świetnie pasują do innych akcesoriów tej marki. Takich jak albumy i arkusze na monety.  - Kolor - do wyboru czarne lub czerwone. Opakowanie zawiera 10 przekładek w wybranym kolorze.
Pokazuje 1-2 z 2 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając "Akceptuję" lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.