Przekładki do albumów

Przekładki są stosowane w klaserach kolekcjonerskich. Pomagają nie tylko w zachowaniu porządku, ale i zabezpieczają przedmioty trzymane w albumach. Karty występują w różnych rozmiarach by być dostosowanymi do różnych systemów. Jeśli planujesz zakup akcesoriów z różnych firm dobrze jest sprawdzić czy będą one kompatybilne.

Warto korzystać z akcesoriów sprawdzonych firm, których produkty są najwyżej jakości. Zminimalizuje to ryzyko niszczenia się elementów kolekcji. Należy wybierać takie przedmioty, które są chemicznie obojętnie. Dzięki temu nie zareagują z przedmiotami, z którymi się stykają i ich nie zniszczą. Takiej pewności nie ma kupując akcesoria nieznanego pochodzenia.

18,00 zł
10 sztuk kolorowych przekładek do albumów firmy Importa. Świetnie pasują do innych akcesoriów tej marki. Takich jak albumy i arkusze na monety.  - Kolor - do wyboru czarne lub czerwone. Opakowanie zawiera 10 przekładek w wybranym kolorze.
19,00 zł
10 sztuk przekładek do albumów. Pasują idealnie do takich albumów jak na przykład Importa MH20 i Mammoet. - Kolor - do wyboru czarne lub czerwone. Opakowanie zawiera 10 przekładek w wybranym kolorze.
Pokazuje 1-2 of 2 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając "Akceptuję" lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.